Granice coachingu – webinar Aleksandry Krupskiej

Ralph Waldo Emerson powiedział: „To co znajduje się za nami i to co znajduje się przed nami jest drobnostką w porównaniu z tym, co jest w nas.” Wydaje się, że jest to cytat, który może najpełniej obrazować granice coachingu.
Zapraszam serdecznie do udziału w webinarze poświęconego granicom coachingu z uwzględnieniem czynników różnicujących klientów oraz różnych form pomocy.
Program webinaru:

  • czemu temat granic coachingu jest ważny?
  • formy pomocy / wsparcia klientów
  • różnica między coachingiem a innymi formami pomocy
  • co wpływa na naszych klientów
  • gdzie kończy się coaching
  • jak odsyłać klientów do innych specjalistów

Szkolenie jest skierowane do osób potrzebujących wiedzy z obszaru psychologii dotyczącej funkcjonowania człowieka w obszarze zmiany oraz mechanizmów psychologicznych mogących odgrywać istotną rolę w procesach coachingowych. Szczególnie przydatne jeśli pracujemy w takich obszarach pomocowych, gdzie dotykamy kwestii lezących na granicy rozwoju osobistego i pracy terapeutycznej. Ponadto będzie poruszona kwestia różnych form pomocy, wyjaśnienia ich obszarów oraz form pracy z uwzględnieniem porównania z procesami coachingowymi.

Prowadzenie:

Aleksandra Krupska – psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, interwent kryzysowy, seksuolog, coach, coach zespołowy i grupowy NOVO, trener biznesu, współautorka modelu PEB™.

Pracuje psychoterapeutycznie z osobami, które mają
problemy z lękiem społecznym, czy nerwicami, a także będącymi w sytuacji kryzysowej takiej jak np.: rozwód, śmierć bliskiej osoby. Specjalizuje się
w pracy z parami oraz osobami, które mają problemy w szeroko pojętej sferze relacyjnej i seksualnej. Jako coach specjalizuje się w pracy z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem, a także takimi, których wyzwania są na styku coachingu i psychoterapii. Wspomaga klientów w poprawie efektywności ich pracy oraz w realizowaniu zadań zespołowych, lub grupowych. Doświadczenie zdobywane na licznych oddziałach psychiatrycznych, zakładach opieki zdrowotnej dla funkcjonariuszy SW, prywatnych poradniach i prywatnej praktyce coachingowej oraz szkoleniowej.

Kontakt: aleksandra.krupska@pebskills.pl

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz