Jest mi niezmiernie miło powitać Cię w miejscu, które nazwałem Coaching w Polsce! Skąd wziął się pomysł utworzenia tej strony? Jest to właściwie pokłosie zainteresowania oraz bardzo miłych słów kierowanych pod moim adresem w związku z dwoma prowadzonymi przeze mnie podcastami: „Mistrzowie Coachingu” i Przestrzenie Coachingu„. Pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie zgromadzenie wszystkich rozmów w jednym miejscu oraz poszerzenie sposobu prezentowania „czym jest coaching” o formę pisaną, zapraszając inne osoby z tej branży do dzielenia się swoją wiedzą.

Chciałbym, aby to było miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, czym jest  coaching prowadzony zgodnie z międzynarodowymi standardami, tworzonymi przez ICF, EMCC, ICC, a w Polsce przez Izbę Coachingu. Pragnę promować istotę i wartości tej metody w odróżnieniu od dziwnych praktyk, zwanych czasami „coachingiem”.

Zapraszam Cię do udziału w tworzeniu tej strony, jeżeli chcesz przekazać światu swoje myśli, refleksje, pomysły, opinie… Mam też prośbę, abyś podzielił się z innymi informacją o tym, że istnieje takie miejsce, gdzie można dowiedzieć się, czym coaching jest.

kontakt: redakcja@coachingwpolsce.pl

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz